Ziyaretçiler: Bölüm 1 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 12 Görüntülenme

Ziyaretçiler: Bölüm 1 İzle

Ziyaretçiler: Bölüm 1, evlilik yıldönümlerini kutlamak isterken kendilerini korkunç bir kâbusun içinde bulan bir çiftin hikayesini konu alır. Genç bir çift, hayatlarının en özel gününü unutulmaz kılmak amacıyla heyecan dolu bir seyahate çıkar. Ancak yolculukları beklenmedik bir şekilde sekteye uğrar. Arabaları ıssız bir yolda arızalanır ve çift, yolculuklarına devam edemez.
Talihsiz durum karşısında geceyi geçirebilecekleri bir yer bulma telaşı başlar. Yakınlardaki bir kasabada şehirden uzakta olan huzur dolu bir ev kiralamak zorunda kalırlar. Başlangıçta sakin ve huzurlu görünen ev çiftin güvenli limanı olur ancak mutlulukları uzun sürmeyecektir.
Filmin Konusu
Evlilik yıl dönümlerini kutlamak için romantik bir tatile çıkmaya karar veren genç çift, küçük bir kasabaya vardıklarında yolda kalırlar. Arabası bozulan çift, daha fazla ilerleyemeyeceklerini anlayınca ıssız kasabada bir kulübe kiralarlar. Gecenin sessizliğinde saatlerin geçmesini bekleyen genç kadın ve adam, başta rahatsız edilmedikleri için memnun olsalar da daha sonra oluşan sessizlik onları rahatsız eder.
Aradan fazla zaman geçmeden üç kişi, çiftin kaldığı kulübeye gelir. Genç karı kocaya geceyi zehir eden üç kişinin bunu hangi amaçla yaptığı ilk bakışta anlaşılmaz.
Filmin Kadrosu
Gerilim ve korku unsurlarının başarıyla harmanlandığı Ziyaretçiler: Bölüm 1’de birbirinden başarılı oyuncular karakterlere hayat vermiştir. Yapımda Richard Brake’e Madelaine Petsch, Ema Horvath, Gabriel Basso ve Froy Gutierrez gibi başarılı isimler eşlik etmiştir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?