Yaşamak İstiyorum İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 90 Görüntülenme

Yaşamak İstiyorum İzle

Yönetmen:

Yaşamak İstiyorum, dram türünde izleyicilere sunulan bir sinema filmidir. Çocukluğundan beri tek başına güçlü kalmaya çalışan Sevgi Görmez'in gerçek hayat hikayesini konu alır. İniş ve çıkışlarla dolu olan bu yaşam öyküsü, acı ve mücadeleyle geçer. 1970'li yıllardan şimdiye kadar hayata tutunmaya çalışan bir kadının güçlü yanlarını gözler önüne serer. Çocukluk ve gençlik dönemlerine odaklanan yapım, dramatik etkisiyle izleyicilerde dokunaklı bir his bırakır.
Eser, her ne kadar acıklı ve dokunaklı bir film olsa da umudun ve iyiliğin gücünü aşılar. Sevgi görmeyen ve tek başına ayakta kalmaya çalışan bir kadının öyküsünü izlerken gözyaşları içinde olaylara tanık olmanız mümkündür. Dram türünde herkesi etkisi altına alan film, Anlatırsan Film Olur programından alınmıştır.
Yaşamak İstiyorum Oyuncuları
Sevgi Görmez’in yaşam öyküsünü anlatan Yaşamak İstiyorum, gerçekçi anlatımıyla izleyenleri ekran başına kitler. Yapım, içsel gücü ve direnci resmederek kendine çekmeyi başarır. Drama severlere hitap eden film, ihanet ve saf kötülüğe karşı yürek parçalayıcı senaryolardan meydana gelir.
Yaşamak İstiyorum, ödüllü film yönetmen Yunus Şevik'in zengin bakış açısıyla hayat bulmuştur. Hüzünlü ve duyguları ele geçiren kurgusu senarist Esma Şevik'in kaleminden çıkmıştır. Üç büyük oyuncunun rol aldığı filmde Ayşegül Kaygusuz, Osman Fındık ve Gazel Yüksel hayat hikayesini yeniden yaşatır. Usta isimlerin bir yapıtı olan Yaşamak İstiyorum, 5 Nisan 2024 tarihinde vizyona girmiştir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?