Sonsuza Kadar Kaçamazsın İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.4 IMDB Puanı 12 Görüntülenme

Sonsuza Kadar Kaçamazsın İzle

Yapımcı, senarist ve yönetmen kimlikleriyle bilinen Michelle Schumacher, Sonsuza Kadar Kaçamazsın filminde de tüm görevleri aynı anda yürüterek çarpıcı bir projeye imza atmıştır. Schumacher, ABD yapımı projede anksiyete rahatsızlığına sahip genç bir kadın ile onun avcısının gerilim dolu anlarına değinerek büyük bir seyirci kitlesine ulaşmayı başarmıştır.
Filmin Konusu
Miranda, sorunlu geçmişi olan genç bir kadındır. Geçmişi sebebiyle anksiyete rahatsızlığı ile birlikte yaşamayı öğrenmiş olsa da atakları, onu hiç de kendisine benzemeyen birine dönüştürür. Bir gün yine bu ataklardan birini yaşarken aile üyesiyle birlikte hava almaya çıkar ancak araba yolculukları, sosyopat katil Wade’in yanlarına yanaşmasıyla içinden çıkılmaz bir hal alır.
Ölüm korkusuyla ormana atan genç kadın, Wade’in hedefi olur. Sosyopat, yeni avını yakalamak için diğerlerine nazaran daha fazla uğraşmak zorunda kalır. Uzun süren kovalamaca Sosyopat’ın canını iyice sıkar. Miranda’yı yakalayana kadar önüne çıkan herkesi kana bulayan Wade’den kaçmaya çalışan genç kadın, son anda kendisini kurtaracak bir güç keşfeder.
Filmin Kadrosu
Başrole hayat veren Isabelle Anaya sinema dünyasında oyunculuğuyla kısa sürede dikkat çekmeyi başaran bir isimdir Yapımda Anaya’ya eşlik eden Oscar ödüllü J.K. Simmons; Spider Man, Whiplash ve Terminator’deki rolleriyle seyircilerin hafızasına kazınan başarılı bir aktör olarak projedeki yerini almıştır. Birbirinden yetenekli olan ikiliye ek olarak filmde Allen Leech, Fernanda Urrejola ve Kevin Quinn de diğer önemli rollerde karşımıza çıkar.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?