Silent Night İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 22 Görüntülenme

Silent Night İzle

Yönetmen:

Aksiyon, macera ve gerilim türünde bir film olan Silent Night (Sessiz Gece), 2023 yılında gösterime girdi. John Woo imzası taşıyan ABD yapımı aksiyon filminin senaryosu ise Robert Archer Lynn tarafından yazıldı. Dünya çapında 11 milyon dolar hasılat elde eden projeye Silent Night izle alternatifiyle misafir olabilirsiniz.
Silent Night Konusu
Silent Night, bir babanın oğlunun ölümüne sebep olanlardan intikam almak için yaptıklarını ve işlediği suçları konu alan bir projedir. Ana karakter olan Brian Godlock, eşi ve küçük oğlu Taylor Michael ile birlikte sakin bir hayat yaşar. Oğlu ile evinin bahçesinde bisiklet sürdüğü bir gün, iki çete arasında yaşanan çatışmanın ortasında kalırlar. Araçtan gelen kurşun, küçük Taylor’un ölümüne sebep olur. Oğlunun intikamı almak için harekete geçen Brian, çete üyelerinden birini yakalar. Ancak Playa adındaki çete lideri onu boğazından vurur. Hayatta kalmayı başarsa da ses telleri konuşamayacak derecede zarar görmüştür.
Hayatını sadece oğlunun intikamını almaya adayan acılı baba, bir süre sonra eşi Saya tarafından terk edilir. Bu yönüyle aksiyonun yanında duygusal sahneler de sunan filmde Brian’ın yaşadığı travmalar anlatılıyor. Bir yandan oğlunun intikamını almak için bir savaşçıya dönüşürken diğer taraftan da halüsinasyon görmeye başlar.
Oyuncu Kadrosu
Adaleti kendi yöntemleriyle sağlamaya çalışan baba rolündeki Brian Godlock'u, Joel Kinnaman canlandırıyor. Eşi Saya karakterine Catalina Sandino Moreno, dedektif Dennis Vassel’e ise Kid Cudi hayat veriyor.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?