Sıfır Bir Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 34 Görüntülenme

Sıfır Bir Film İzle

()
Aksiyon türündeki yerli yapımlar arasında yer alan Sıfır Bir, Adana’da yaşadıkları suç dolu hayatı geride bırakan 3 genci konu alır. Çete lideri konumundaki Savaş, Azad ve Cihat’ı da yanına alarak İzmir’e yerleşir. Yeni başlangıçlar yapmak üzere yola çıkan arkadaş grubu, gittikleri yerde bir oto yıkamacı işletmesi açar. Bununla beraber işleri planladıkları gibi gitmez ve kendilerini büyük bir hayatta kalma savaşının içinde bulurlar.
Oyuncu Kadrosu
Kadri Beran Taşkın’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı yapımın başrol karakterlerine Hiro Hami, Onur Akbay ve Savaş Satış hayat verir. Aynı isimle yayınlanan dizinin devam niteliğinde olan eser, 11 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girmiştir. Çetenin suç hayatına geri dönüşünü ele alan Sıfır Bir, seyircilerini macera dolu anlarla buluşturur.
Sıfır Bir Konusu
Adana merkezli bir çetenin lideri olan Savaş, adamlarından Cihat ve Azat’ı da alarak suç dünyasına veda etmek ister. İlk adım olarak İzmir’e taşınan grup, ilerleyen dönemde burada bir oto yıkamacı açar. Geçmişlerinden kopmak için verdikleri mücadele zamanla patlaklar vermeye başlar. 3 genç, kendilerini aniden büyük bir girdabın içinde bulur.

Melek adlı küçük kız, yaşadığı olumsuz durumlar sonucunda Savaş ve dostlarına sığınır. Grup, Melek ve annesine musallat olan organ mafyasının peşine düşme kararı alır. Dönüşü olmayan bu yolda 3 arkadaşın başından türlü olaylar geçer.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?