Megan Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 12 Görüntülenme

Megan Film İzle

Oyuncak şirketinde çalışan ve olağanüstü yeteneklere sahip bir robotik mühendisi, son zamanlarda ailesini kaybetmiş olan yeğenine özel bir robot geliştirir. Bu insan benzeri robotun amacı, yeğeninin hayatına destek olmak ve ona arkadaşlık etmektir. Robot, zaman içinde planlandığından daha korumacı bir şekilde davranır ve olayların seyrini değiştirir.
Megan Film Konusu
Yapım, robotik mühendisliği alanında uzmanlaşan bir adamın hikayesi etrafında şekillenir. Mühendis, son zamanlarda ailesini kaybeden yeğenine destek olmak ve onun için bir arkadaş yaratmak amacıyla oyuncak robot tasarlar.

Başrol, kendi elleriyle tasarladığı bu robotun yeğeninin hayatında önemli bir rol oynamasını umar. İnsana benzeyen bu oyuncağın duygusal bağ kurması için programlanan yetenekleri, beklenenden çok daha güçlü bir şekilde ortaya çıkar. Küçük kız ile arasındaki ilişki, oyuncağın aşırı korumacı ve korkutucu bir hal almasına neden olur.
Megan Filmi Oyuncu Kadrosu
13 Ocak 2023’te beyazperdede izleyicilerle buluşan ve 1 saat 42 dakika süren yapım, gerilim-korku türlerini başarıyla harmanlar. Eserin yönetmen koltuğunda başarılı isim Gerard Johnstone yer alırken filmin senaryosu Akela Cooper imzası taşır. Şaşırtıcı oyunculuk performanslarıyla dikkatleri üzerine çeken Allison Williams, Violet McGraw ve Ronny Chieng de başrollere hayat verenler isimler arasındadır. Proje, vizyona girdiği andan itibaren film eleştirmenlerinden ve izleyicilerden tam not almayı başarmış, gişede büyük bir başarı elde etmiştir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?