Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık 2024 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
25 Görüntülenme

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık 2024 İzle

Aksiyon türünde seyircilere heyecanlı bir seyir deneyimi sunan yapım, maymunların uyum içinde yaşadığı dünyada insanların gerilemesini konu alır. Filmin başrolünde yer alan Sezar, maymun halkına huzurlu bir yaşam sunar. İnsanlar ise vahşi yaşamda hayatta kalma mücadelesi verirler. Sezar’ın imparatorluk öğretisi tartışılırken bir klan lideri eski insan teknolojisine ulaşmak için kara koloniciliğe başlar.
Oyuncu Kadrosu
Maymunlar Cehennemi’nin bu yeni serisinde yapımın yönetmen koltuğunda başarılı isim Wes Ball oturur. Senaryosunu ise Josh Friedman ve Rick Jaffa kaleme alır. Eserin oyuncu kadrosunda Freya Allan, Peter Macon ve Owen Teague gibi isimler yer almaktadır. 10 Mayıs 2024 tarihinde vizyona girecek olan yapım, şimdiden merak edilen yapımlar arasına girmeyi başarmıştır.
Filmin Konusu
Sezar’ın imparatorluk öğretisini takip eden maymun halkı, yerleştiği vahada huzurlu ve refah içinde yaşamına devam eder. Bazı topluluklar bu durumdan henüz haberdar bile değilken bir kısmı da kendi çıkarları için olayları çarpıtır. Bu esnada insanlar, vahşi yaşam şartlarında hayatta kalmaya devam ederler.

Henüz uygarlıkla yeni tanışmakta olan maymunlar, geçmişte insanların hakim olduğu dünyada kendi yolunu çizmek için çabalarlar. Hatta bir klan lideri, eski insan teknolojisine ulaşabilmek adına kara kolonicilik kültürünü inşa ederek farklı halkları köleleştirmeye başlar. Klanının yok edilmesine şahit olan bir maymun ise özgürlük arayışı için yola çıkar.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kingdom of the Planet of the Apes

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?