Mad Max: Furiosa İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
16 Görüntülenme

Mad Max: Furiosa İzle

Furiosa: Bir Mad Max Destanı, yönetmenliğini George Miller’in üstlendiği bilim kurgu ve aksiyon türünde olan bir filmdir. Daha önce Mad Max: Fury Road’un karakterlerinden olan başrolün hikayesini burada daha geniş perspektiften izleyebileceksiniz.
Ana karakteri canlandıran başarılı aktris isim Anya Taylor- Joy’dur. Dementus karakterine ise yakışıklılığı ve yeteneğiyle izleyicilerden tam not alan Chris Hemsworth hayat verir. 24 Mayıs 2024 yılında vizyona girecek olan eserin süresi 140 dakikadır. Senaryoyu kaleme alan ikili ise Nick Lathouris ve George Miller’dir. Avustralya- ABD yapımı olan film, macera severlerin ilgi duyacağı, dinamiği yüksek yapımlardandır.
Filmin Konusu
Baş karakterin kökenlerini anlatan filmde aynı zamanda nasıl güçlü bir savaşçı haline geldiği üzerinde durulmuştur. Dünya çok büyük bir çöküşün eşiğindedir. Genç Furiosa ise Nice Anneler’in Yeşil Diyarı’ndan kaçırılmıştır. Savaş Lordu olan Dementus’un liderleri olduğu Motorcu Sürüsü ile karşılaşır. Yeni tanıştığı grupla Çorak Topraklar olarak bilinen bölgede bir süre birlikte yol alırlar.
Furiosa’nın da aralarında bulunduğu grup Ölümsüz Joe’nin başkanı olduğu kaleye ulaşırlar. Burada her iki diktatör de kendi egemenliğini kabul ettirmek için amansız bir savaşa girer. Diktatörler kendi aralarında mücadele ederken Furiosa eve dönebilmek için çıkış yolu aramaya başlar. Ancak evine geri dönmesinin yolu, çetin sınavlardan başarıyla geçmesinde saklıdır. Karakterimiz, evine dönmek için bu sınavlardan geçip hayatta kalmayı başarabilecek midir?


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Furiosa: A Mad Max Saga

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?