Hannibal Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 26 Görüntülenme

Hannibal Film İzle

Oscar ödüllü Kuzuların Sessizliği adlı başyapıtın devam filmi olarak gösterime giren yapım, Ridley Scott’un yönetmenliğinde 2001 yılında beyazperdedeki yerini almıştır. Psikolojik gerilim denilince akıllara gelen Hannibal, FBI ajanı Clarice Starling’in acemi hatasından dolayı Dr. Lecter’ın hücresinden kaçışına sebep oluşunun 7 yıl sonrasını konu alır. Hannibal film izle seçeneğiyle tarihte yer edinmiş psikolojik gerilim projesini seyredebilirsiniz.
Hannibal Filmi Konusu
Hannibal Lecter, bir şekilde hapsedildiği hücreden kaçmayı başardıktan sonra gizlenmek adına Floransa'da kendisine sakin bir hayat kurmuştur. Ancak dışarıdan sakin görünen bu hayat; yamyamlık, cinayet ve işkencelerle dolu kaotik bir iç dünyaya sahiptir. Dr. Lecter’ın hapishaneden kaçabilmesine sebep olan FBI ajanı Clarice Starling, yıllardır Lecter’ı yakalama arzusuyla yanıp tutuşmaktadır.
Starling gibi ana karakterimize karşı nefret dolu olan bir diğer isim, eski kurbanlarından biri olan ama bir şekilde elinden kaçmayı başaran Mason Verger’dır. Verger, gördüğü işkenceler sonucu solunum cihazına bağlı yaşamak zorunda kalmış ve zamanla domuz besiciliği ile bir imparatorluk kurmuştur. İmparatorluktan gelen gücü ise tek bir amaç için kullanacaktır.
Oyuncu Kadrosu
Hollywood dünyasından tanıdığımız ve Hannibal karakteriyle bütünleşen Anthony Hopkins’e, Julianne Moore, Gary Oldman, Ray Liotta, Frankie Faison gibi birçok başarılı oyuncu eşlik etmiştir. Sinema tarihinin en iyi oyuncularından biri olarak bilinen Hopkins, en çok sevilen seri katil karakteriyle akıllara kazınmıştır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?