Çılgın Hırsız 4 (Despicable Me 4) İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
19 Görüntülenme

Çılgın Hırsız 4 (Despicable Me 4) İzle

5 Temmuz 2024’te vizyona girecek olan Çılgın Hırsız 4, pek çok çocuk ve yetişkinin heyecanla beklediği yapımlar arasındaki yerini almıştır. Animasyon türündeki eser, macera ve komedinin dozunu bir üst seviyeye çıkarır. Çılgın Hırsız serisinin 4. devam filmi olan yapım, Universal Studio imzası taşır.
Filmin Konusu
Eser; Gru, Lucy ve kızları Margo, Edith ve Agnes ile aileye yeni katılan üye Gru Jr’nin maceralarına odaklanır. Jr., babasına her anlamda zorluk çıkarmaya devam ederken Gru da yeni bir düşman edinir. Maxime Le Mal ve çekici kız arkadaşı Valentina ile karşı karşıya kalan ana karakterimizi zorlu anlar bekler. Gru, aile genişlediği için düşmanlarıyla savaşmak yerine ailesiyle birlikte kaçmayı tercih eder. Başrolle ebeveynlerinin kaçışı ve Maxime ile Valentina’nın aileyi kovalaması heyecanı daha da artırır.
Çılgın Hırsız 4 (Despicable Me 4) Oyuncu Kadrosu
Çılgın Hırsız 4 (Despicable Me 4) filminin yönetmen koltuğunda Chris Renaud ve Patrick Delage oturmuştur. Eserin senaryosu ise Mike White ve Ken Daurio tarafından kaleme alınmıştır. Dünyanın en çok gişe hasılatı elde eden animasyonlarından olan Çılgın Hırsız’ın 4.’ün seslendirme ekibinde geçmiş filmlerden de çok sayıda sanatçı yer alır. Bu isimler arasında Steve Carell, Will Ferrell ve Kristen Wiig gibi serinin hayranları tarafından sevilen kişiler de diğer karakterlere sesleriyle hayat verir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?