Borderlands 2024 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
18 Görüntülenme

Borderlands 2024 İzle

Borderlands, Gearbox Software tarafından hayata geçirilen RPG- Shooter video oyununun beyazperde uyarlamasıdır. Yapım, dört kişilik grubun maceralarını çarpıcı bir şekilde ele alır. Gerilim ve bilim kurgu türündeki projenin konusu oyunda da olduğu gibi yüksek uzay teknolojisinin etrafında şekillenir. Eser, milattan sonra 2800’lü yıllarda maden çıkarmak için farklı gezegenlerde keşfe çıkan grubun bir genç kızı bulmak için yaşadıklarını ele alır.
Borderlands 2024 Konusu
Yapımda kanun kaçağı olan Lilith, Atlas’ın kaybolan kızını bulmak amacıyla bir keşfe çıkar. Kızıl saçlarıyla ünlü genç kadın, hazine avcısı olan bir grupla Pandora gezegenine doğru yolculuğa çıkar. Sıra dışı özelliklere sahip olan kahramanlarla ittifak kuran Lilith, Atlas’ın gizli güçleri olan kızını kurtarmak için elinden geleni yapmaya başlar.

4 kişilik bir hazine avcısı ekibi, uzayda bulunan tehlikeli canavarlarla savaşır. Asker Roland, uzman Tina, bilim insanı Tannis ve robot Claptrap’tan oluşan bu grup, kaybolan kızın bulunması için birçok maceraya atılır.
Borderlands 2024 Oyuncu Kadrosu
Macera-fantastik türlerini ustalıkla harmanlayan Borderlands’ın yönetmen koltuğunda Eli Roth oturur. Yapımın senaryosu ise Joe Crombie tarafından kaleme alınmıştır. Filmde başrole Cate Blanch hayat verirken geri kalan oyuncu kadrosunda Ariana Gree, Jack Black, Kevin Hart gibi isimler yer alır. 9 Ağustos 2024 yılında vizyona girecek olan yapım, şimdiden merakla beklenen filmler arasına girmeyi başarmıştır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?