Becky’nin Gazabı İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 11 Görüntülenme

Becky’nin Gazabı İzle

Becky’nin Gazabı, senaryosunu Matt Angel ile Suzanne Coote’un birlikte kaleme aldığı gerilim dolu bir film olarak beyazperdede izleyiciyle buluşmuştur. Gerçekleştirdikleri röportajda senaryonun bir anılarına dayandığını dile getiren Coote ve Angel, aynı zamanda filmin yönetmenliğini de üstlenen isimlerdir. Kanada-Amerika ortak yapımı olan proje, düşük bütçeyle çekilen ve izleyici kitlesi yüksek olan filmler arasında gösteriliyor.
Filmin Konusu
Projeye ismini veren Becky, yaşanan baskın neticesinde 16 yaşında ailesinden ayrılmak zorunda kalan bir gençtir. En yakın arkadaşı olan köpeği Diego ile birlikte çeşitli ebeveynlerin yanında kaldıktan sonra dindar oldukları her hallerinden belli olan yeni bir koruyucu aileye verilir.
Yeni evinde ilk geceyi atlatan Becky’i ertesi sabah büyük bir sürpriz bekler. Sürpriz karşısında şaşkına dönen kız, sonrasında duruma koşulsuz şekilde ayak uydurmaya çalışarak kendisini evlat edinen kadına anne demeye başlar. Bunun sebebi ise daha önce yaşadığı evlerde ona her daim itaat etmenin öğretilmiş olmasıydı.
Becky’nin canı sıkıldığında tam bir aslana dönüşebileceğinin henüz farkında olmayan yeni aile, evlatlık çocukları karşısında gardını hemen indirir. Ancak aile, yeni kızlarının mutlu olmak için her şeyi yapabileceğini henüz anlamamakla büyük bir hata yapmıştır. Aileye göre her şey yolunda giderken Becky’nin durumdan memnun olmaması, sözde mutlu ailenin trajik biçimde dağılmasına sebep olacaktır.
Filmin Kadrosu
Filmin başrolünde genç oyuncu Lulu Wilson karşımıza çıkarken kendisine Jill Larson, Denise Burse ve Seann William Scott gibi başarılı isimler eşlik eder.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?