Asansör Oyunu İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.2 IMDB Puanı 14 Görüntülenme

Asansör Oyunu İzle

Asansör Oyunu, gerilim sevenlerin zevkle izleyebileceği yapımlar arasında yer alır. Farklı senaryosuyla dikkati çeken film, 12 Nisan 2024 tarihinde izleyiciyle buluşacak. 94 dakika sürecek olan eserin her anında gerilimin dozu oldukça yüksektir. Korku kategorisinde olan filmin yönetmenliğini Rebekah McKendry üstlenmiştir. Senaryo ise Travis Seppala ve David Ian McKendry tarafından kaleme alınmıştır.
Oyuncu Kadrosu
Yapımda Gino Anania, Ryan Keaton adında sosyal anlamda zayıf bir genci canlandırmıştır. Megan Best ise Becki Keaton karakterine hayat vermiştir. Kris Russo rolünde Alec Carlos yer alırken Nazary Demkovicz, Matt Davis karakteriyle izleyici karşısına geçmiştir. Madison Maclsaac ise Izzy Simpson rolünü üstlenmiştir.
Filmin Konusu
Asansör Oyunu, belirli kuralları yerine getirerek başka bir boyuta geçmeyi amaçlayan bir oyunu konu alır. Ryah, sosyal becerileri zayıf bir gençtir. Bir gece yarısı kız kardeşi kaybolduğunda onu bulmak için arayış içine girer. Kız kardeşinin başka bir boyuta geçmek için internet üzerinden bulunan ve asansörde geçen oyuna katıldığını öğrenir.
Ana karakterimiz hiçbir uyarıyı dikkate almayarak oyuna katılıp kardeşini bulmaya karar verir ancak olaylar sandığından çok daha kötüdür. Farklı boyuta açılan asansör kapısı aslında çok büyük bir tehlikeye gebedir. Gerilim seviyesi son derece yüksek olan Asansör Oyunu filminde Ryan bir yandan hayatta kalmaya çalışırken diğer taraftan kız kardeşini bulmak için çabalayacaktır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Elevator Game

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?